sobota, 12 lipca 2014

La Lalla


Rok temu usłyszałam o nich w Dzień Dobry TVN. Ale był to czas jeszcze "nie lalkowy". Gdy tylko Domi zaczęła zabawę pod tytułem usypiamy, karmimy,spacerujemy z lalką- pomyślałam, że czas na realizację mojego marzenia z dzieciństwa :-)
Dlaczego właśnie ta? Jak piszą na swojej stronie właścicielki firmy- "Dzieci chcą żyć w świecie marzeń, baśni. Co możemy zrobić żeby przenieść je w ten wyśniony świat? Stwórzmy lalkę taką jak Ty!".
Lalka La Lalla może wyglądać i być ubrana tak jak Wasza pociecha. Efekt jest niesamowity. Na stronie sklepu wybieramy kolor, rodzaj i długość włosów, kolor oczu, a nawet to, czy lalka ma mieć okulary czy też nie. Wisienką na torcie jest wybór ubrania- takiego samego dla lalki, córki i dla mamy :-)

Jakość jest również znakomita, gdyż zarówno lalka (produkowana w Hiszpanii) jak i ubrania (projektowane i szyte w Polsce) są niezwykle starannie wykonane, zadbano nawet o taki szczegół jakim są rzęsy!

Dodatkowe atuty, to waniliowy zapach winylu, z którego lalka jest wykonana oraz piękne opakowanie- różowe pudełko przewiązane atłasową wstążką :-)

Domi dostała swoją koleżankę z okazji imienin. Paczuszkę położyliśmy obok jej łóżeczka i wyczekiwaliśmy momentu, aż się obudzi.
Dominika była zachwycona zarówno opakowaniem jak i zawartością!


6 komentarzy:

 1. Fajna lala :) Podobna do córeczki ;)
  Zapraszam do mnie. Piszę książkę i poszukuję czytelników, komentarzy czy to co pisze się podoba. Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 2. http://ksiazka-bez-tytulu.crazylife.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zabawka fajna, dlaczego nie? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wszystkie we trzy bardzo podobne:)

  OdpowiedzUsuń