środa, 30 kwietnia 2014

Slippers

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a co za nim idzie.... początek roku przedszkolnego. W związku z tym co jakiś czas będziemy Wam prezentować przeróżne (naszym zdaniem) przydatne gadżety. Będziemy także poruszać tematykę związaną bezpośrednio z tym istotnym dla dzieci 3 letnich momentem :-)

Czas spędzany w przedszkolu, to nauka, ale przede wszystkim zabawa. Aby dziecko czuło się komfortowo i wygodnie- nic nie może krępować jego ruchów, ani strój ani obuwie.

Bohaterem wpisu są kapcie. Idealne do przedszkola, ale oczywiście nie tylko.

Slippersy, bo o nich tu mowa- mają wiele zalet. Każda para jest  wykonywana ręcznie,  posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, zmniejsza potliwość stóp.

Kapciochy zapewniają bezpieczeństwo poruszania się poprzez antypoślizgową  i elastyczną podeszwę. Twardy zapiętek i wysokość za kostkę stabilizują stopę dziecka.
Suwak umieszczony z tyłu obuwia, to modny detal, ale także naturalne zakładanie poprzez wsuwanie stopy.

Oczywiście poza wyżej wymienionymi pozytywami, nie bez znaczenia dla nas jest wygląd Slippersów. Projektanci czerpali inspiracje ze świata zwierząt. I tak oto w kolekcji  pojawiają się koala, zebra, lew, żyrafa, kangur, tygrys, pantera, gepard, czarna pantera oraz niedźwiedź.r

Przedstawiony przez nas model, to koala. Kapcie można kupić TU.

2 komentarze:

  1. Piękne są! Widziałam je już i chyba dzięki Tobie w końcu się przekonam :) <3 Zeberka!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo się cieszę. Widać, że są ręcznie wykonane. Każdy detal jest dopracowany.

    OdpowiedzUsuń